CRGH0603F93R1
MFR.Part #
CRGH0603F93R1
JLCPCB Part #
C2098562
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS