RN73A2A24R9BTD
MFR.Part #
RN73A2A24R9BTD
JLCPCB Part #
C4250239
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS