CRGH2512F32R4
MFR.Part #
CRGH2512F32R4
JLCPCB Part #
C1705843
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 32.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS