ERJ-U1TF3652U
MFR.Part #
ERJ-U1TF3652U
JLCPCB Part #
C1862122
Description
-55℃~+155℃ 1W 36.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS