CRGH1206F5K23
MFR.Part #
CRGH1206F5K23
JLCPCB Part #
C2108866
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.23kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS