CRGH2512F12R4
MFR.Part #
CRGH2512F12R4
JLCPCB Part #
C1706199
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS