PS122WJ0270T4E
MFR.Part #
PS122WJ0270T4E
JLCPCB Part #
C2794057
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS