CRGH2512F37R4
MFR.Part #
CRGH2512F37R4
JLCPCB Part #
C4266257
Description
-55℃~+155℃ 2W 37.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS