CRGH1206J1M5
MFR.Part #
CRGH1206J1M5
JLCPCB Part #
C2102974
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS