CRGH1206J1M1
MFR.Part #
CRGH1206J1M1
JLCPCB Part #
C2103002
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS