CRGS1206J1M5
MFR.Part #
CRGS1206J1M5
JLCPCB Part #
C2134842
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200V 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS