RN73R2BTTD1203F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1203F25
JLCPCB Part #
C4241386
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS