CRGH1206J1M8
MFR.Part #
CRGH1206J1M8
JLCPCB Part #
C2103103
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS