SG73P2BTTD163J
MFR.Part #
SG73P2BTTD163J
JLCPCB Part #
C4002048
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS