CRGH2512J39R
MFR.Part #
CRGH2512J39R
JLCPCB Part #
C3917043
Description
-55℃~+155℃ 2W 39Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS