CRGH1206F42K2
MFR.Part #
CRGH1206F42K2
JLCPCB Part #
C2108029
Description
-55℃~+155℃ 200V 42.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS