CRGH1206F4K22
MFR.Part #
CRGH1206F4K22
JLCPCB Part #
C2108712
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS