CRGH1206F42R2
MFR.Part #
CRGH1206F42R2
JLCPCB Part #
C2110054
Description
-55℃~+155℃ 200V 42.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS