H4127KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4127KBYA
JLCPCB Part #
C1411666
Package
Plugin
Description
127kΩ 500mW ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS