CRGH1206F422K
MFR.Part #
CRGH1206F422K
JLCPCB Part #
C2114527
Description
-55℃~+155℃ 200V 422kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS