RN732BTTD1100A10
MFR.Part #
RN732BTTD1100A10
JLCPCB Part #
C4282681
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS