CRGH1206F274K
MFR.Part #
CRGH1206F274K
JLCPCB Part #
C4300205
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS