3504G3A806RFTE
MFR.Part #
3504G3A806RFTE
JLCPCB Part #
C5494990
Description
-55℃~+155℃ 6W 806Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS