CRGH1206F374K
MFR.Part #
CRGH1206F374K
JLCPCB Part #
C2114546
Description
-55℃~+155℃ 200V 374kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS