CRGV1206F274K
MFR.Part #
CRGV1206F274K
JLCPCB Part #
C3946433
Description
-55℃~+125℃ 250mW 274kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS