RN732BTTD4270F50
MFR.Part #
RN732BTTD4270F50
JLCPCB Part #
C4062185
Description
-55℃~+155℃ 125mW 427Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS