RQ73C1E187RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E187RBTD
JLCPCB Part #
C2083884
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS