CRGH0603F2K74
MFR.Part #
CRGH0603F2K74
JLCPCB Part #
C2100111
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS