CRGH0603F1K74
MFR.Part #
CRGH0603F1K74
JLCPCB Part #
C2098481
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS