CRGH0603F27K4
MFR.Part #
CRGH0603F27K4
JLCPCB Part #
C2098244
Description
-55℃~+155℃ 200mW 27.4kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS