RN73C1J3K83BTD
MFR.Part #
RN73C1J3K83BTD
JLCPCB Part #
C1714900
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS