ERJP03F1370V
MFR.Part #
ERJP03F1370V
JLCPCB Part #
C2123951
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS