ERJ-12ZQJ4R7U
MFR.Part #
ERJ-12ZQJ4R7U
JLCPCB Part #
C4232601
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS