CPF0402B12RE1
MFR.Part #
CPF0402B12RE1
JLCPCB Part #
C5972783
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount