CRGCQ2010F1K0
MFR.Part #
CRGCQ2010F1K0
JLCPCB Part #
C2082401
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS