CRGCQ2010F1K8
MFR.Part #
CRGCQ2010F1K8
JLCPCB Part #
C2082448
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS