CRGCQ0805F33K
MFR.Part #
CRGCQ0805F33K
JLCPCB Part #
C2084600
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS