RT0805BRB0716K2L
MFR.Part #
RT0805BRB0716K2L
JLCPCB Part #
C864108
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS