CPF0201B17K4E
MFR.Part #
CPF0201B17K4E
JLCPCB Part #
C4322696
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS