CRGH0805J33K
MFR.Part #
CRGH0805J33K
JLCPCB Part #
C2099852
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS