CRGCQ0805F33R
MFR.Part #
CRGCQ0805F33R
JLCPCB Part #
C2081761
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS