CPF0603B10K5E1
MFR.Part #
CPF0603B10K5E1
JLCPCB Part #
C1698070
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS