CRGCQ0805F10R
MFR.Part #
CRGCQ0805F10R
JLCPCB Part #
C2074552
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS