CPF0603B619KE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B619KE
JLCPCB Part #
C4043433
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 619kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS