CPF0603B6K81E
MFR.Part #
CPF0603B6K81E
JLCPCB Part #
C2142310
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.81kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS