CPF0603B619RE
MFR.Part #
CPF0603B619RE
JLCPCB Part #
C4127121
Description
-55℃~+155℃ 619Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS