CPF0603B649KE
MFR.Part #
CPF0603B649KE
JLCPCB Part #
C3947760
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 649kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS