TD03G6650FT
- MFR.Part #
- TD03G6650FT
- JLCPCB Part #
- C667508
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 50V 665Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS