CRGH0603F374R
MFR.Part #
CRGH0603F374R
JLCPCB Part #
C1356720
Description
-55℃~+155℃ 200mW 374Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS