CPF0603B169KE
MFR.Part #
CPF0603B169KE
JLCPCB Part #
C4179275
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS